Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po s’pati një mashkull humor, s’më pëlqen”, thotë Shota (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 09:32
Shota Baraliu

Shota ka thënë se nëse një mashkull nuk ka humor, nuk i pëlqen.

Përveç kësaj, aktorja i ka zbuluar edhe vetitë e tjera që duhet të ketë një burrë për ta bërë atë për vete.

Ndiqni videon që shihni më poshtë për të kuptuar se çka tha ajo mbrëmë në një diskutim me Stresin dhe Mbresën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.