“Po shpif”, Xhuli përplaset sërish me Stresin për historinë e videos intime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po shpif”, Xhuli përplaset sërish me Stresin për historinë e videos intime (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 14:05
Juliana Nura

Pasi u pajtuan, Xhuli dhe Stresi janë përplasur sot sërish me njëri-tjetrin.

Gjithçka nisi për videon intime të Xhulit, për të cilën kjo e fundit tha se reperi i ka thënë “ta ka parë e gjithë bota”.

“Po shpif”, tha artisti shqiptar në prezencën e Brunos, i cili po dëgjonte të dy.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.