Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Po, po! Pep ofron 200 milionë për Busquets

NULL NULL
08.04.2018 21:54

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, dëshiron që të ribashkohet me Sergio Busquets.

Ai është gati të ofrojë 200 milionë euro në mënyrë që ta sjell në Etihad Stadium, Sergio Busquets nga Barcelona, shkruan DonBalon, përcjell Klan Kosova.

Thuhet se raporti që kanë Pep dhe Sergio, është shumë e mundur që mesfushori ofensiv në verën e këtij viti të kalojë në Premier League.

Se Guardiola është gati të ofrojë shumën prej 200 milionë funtave për bashkëkombësin e tij, ka marr hov pikërisht pas humbjeve, të djeshme nga Manchester United në Premier League dhe asaj në Champions League, nga Liverpool në mesjavë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.