"Po ndihem e shfrytëzuar", Mbresa thotë se Xhuli dhe Stresi i luajnë disa role (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po ndihem e shfrytëzuar”, Mbresa thotë se Xhuli dhe Stresi i luajnë disa role (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 23:37
Mbresa Hajrullahu

Sonte ka pasur një dikutime mes Xhulit dhe Stresit, ku e përfshirë ishte edhe Mbresa, pas një “prank-u” me rrobat e dërguara.

E në lidhje me këtë, Mbresa është shprehur se Xhuli dhe Stresi i luajnë disa role.

“Po ndihem e shfrytëzuar”, është shprehur tutje Mbresa.