Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

”Po kysmet”, thotë kryetari i Leposaviqit kur pyetet nëse sonte do qëndrojë në komunë

NULL NULL
29.05.2023 23:56

Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka konfirmuar që do të qëndrojë natën në objektin e komunës.

Ai shkurtimisht në një prononcim për Klan Kosova se a do të qëndrojë, ka thënë “Po kysmet”.

Hetemi ka mbetur i bllokuar nga ora 06:30 e mëngjesit dhe do të kalojë aty natën, pasi nuk ka se si të largohet. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.