Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po e tradhton gruan?”, Edona tregon si e kishte kuptuar që po fliste me dikë të martuar (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 20:06
EDONA
EDONA

Edona James ka treguar disa histori nga jeta e saj.

Ajo ka rrëfyer se si e kishte kuptuar që po fliste me dikë të martuar, përcjell Klankosova.tv.

“Unë kam njoftuar shumë burra që kanë qenë të martuar”, është shprehur ajo.

Për të kuptuar më shumë, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.