"Po de, i kalon situatat me t'keshme gjithë", thonë Gresa dhe Stresi për Brunon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po de, i kalon situatat me t’keshme gjithë”, thonë Gresa dhe Stresi për Brunon (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 10:53

Bruno ishte duke biseduar me Gresën dhe Stresin për një problem që e pati me Mbresën mbrëmë.

Në ato momente erdhi Mbresa në dhomë të gjumit, dhe Stresi e pyeti atë për ta sqaruar situatën të cilën e mendonte Bruno.

“Mbresa, ne ishim duke luajtur akoma pa ardhur Bruno”, tha Stresi. Më pas Bruno i tha Stresit që të ndalet dhe filloi të qesh.

Pas gjithë kësaj, Gresa dhe Stresi thanë: “Po de, i kalon situatat me t’keshme gjithë”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.