Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Plot seanca, nis sfida shtatëditore mes banorëve dhe qendrës së dobësimit, “Kenda Center” (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 16:27
kenda
kenda

Qendra e dobësimit “Kenca Center” nën drejtimin e Shkenda Dubovës sot ka nisur një sfidë shtatëditore me banorët e Big Brother VIP Kosova.

Banorët gjatë javës në vazhdim do t’i nënshtroheni seancave të detoksit dhe dobësimit, varësisht nga nevoja e tyre, përcjell Klankosova.tv.

“Kenca Center” nën drejtimin e Shkenda Dubovës nis sot një sfidë shtatëditore me ju. Për gjatë javës në vazhdim ju do t’i nënshtroheni seancave të detoksit dhe dobësimit, varësisht nga nevoja”, thuhej në zarfin, të cilin për banorët e lexoi Santiana.

Banorët iu gëzuan shumë këtij lajmi dhe me nxitim u nisën për “Gaming Room”, aty ku i priste Shkenda Dubova dhe ekipi profesional, për të nisur trajtimet.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.