Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Plisat” me mesazh jashtë stadiumit pasi nuk u lejuan të futen brenda

NULL NULL
20.11.2023 22:20
Plisat

“Stadiumi pa Plisa, si pylli pa lisa”.

Ky raportohet të jetë njëri nga mesazhet e disa anëtarëve të tifogrupit nga Prishtina, jashtë stadiumit “Air Albania”.

Kjo pasi ata nuk u lanë të futen brenda.

Federata Shqiptare e Futbollit, gjatë ditës është raportuar se nuk ka ndarë bileta për “Plisat”, për ndeshjen me Ishujt Faroe.

FSHF-ja ende s’e ka bërë të ditur zyrtarisht arsyen e këtij zhvillimi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.