Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Plagoset një person në Skenderaj, dërgohet në QKUK

NULL NULL
01.06.2023 10:10
shiriti i policisë

Një person është plagosur gjatë së mërkurës në Skenderaj.

Viktima është dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

I dyshuari është arrestuar nga policia.

Organet e rendit kanë konfiskuar një pistoletë me dy fishekë, një gëzhojë dhe një thikë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.