21:50, 24 Prill 2019

Një person është plagosur me armë zjarri në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 19:00 kemi marrë informatën se në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë, një person është plagosur nga arma e zjarrit”.

“Njesitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat  e këtij rasti.

Sipas informacioneve që ka siguruar Policia e Kosovës, personi i plagosur është jashtë rrezikut për jetë.

Kurse, personi i dyshuar është identifikuar dhe i njëjti po kërkohet nga ana e policisë.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë