Plaçkitje me maska në veri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Plaçkitje me maska në veri

NULL NULL
26/05/2015

Tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e thikave, kanë sulmuar A.H. nga i cili kanë marrë 2 mijë dinarë, telefonin mobil, kartelën e bankës NLB, si dhe dokumente tjera.

Duke iu referuar burimeve të saj KosovaPress raporton se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në rrugën ‘Kral Petar’ në veri të Mitrovicës.