Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Plaçkitje me maska në veri

NULL NULL
26.05.2015 11:02

Tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e thikave, kanë sulmuar A.H. nga i cili kanë marrë 2 mijë dinarë, telefonin mobil, kartelën e bankës NLB, si dhe dokumente tjera.

Duke iu referuar burimeve të saj KosovaPress raporton se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në rrugën ‘Kral Petar’ në veri të Mitrovicës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.