21:09, 11 Shkurt 2019

Një videoklip i ri do të vij nga këngëtari Bruno.

Ai ka postuar një pjesë të këtij klipi në rrjetin social në Instagram, ku dhe ka treguar se ky projekt që është gati do të mbajë emrin “Zoti të më vrasë”, njofton Klan Kosova.

“vjen së shpejti”, ka shkruar Bruno në pamjet ku shihet tek varrezat duke lënë të nënkuptohet se kënga është baladë.

View this post on Instagram

It’s Coming !!! #Zotitmevrase

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë