Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pjesë e parë perfekte për Mainoonë

NULL NULL
10.07.2024 22:04

Kobbie Mainoo pati një pjesë të parë të përsosur kundër Holandës në gjysmëfinalen e EURO 2024-shit.

Përfaqësuesi i Anglisë i fitoi të gjitha duelet, dhe ishte 100 për qind i saktë në ndërhyrje.

Ai ndali dy aksione të Tulipanëve, pati një pasim vendimtar dhe kompletoi 25 sosh.

Përndryshe, Anglia dhe Holanda u ndanë baras në këtë pjesë, 1:1.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.