Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pjesa e parë: Shqipëria-Ishujt Faroe 0:0

NULL NULL
20.11.2023 21:42
Ishujt Faroe

Ka përfunduar baraz pjesa e parë në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe.

0:0 është rezultati në “Air Albania”.

Sonte kombëtarja shqiptare është në kërkim të fitores për ta siguruar vendin e parë në grupin E.

Skuadra e Sylinhos, e ka siguruar kualifikimin në “EURO 2024”.

Nis ndeshja Shqipëria-Ishujt Faroe

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.