Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pirlo:Njëherë Championsin,pastaj largohem nga Juve

NULL NULL
04.05.2015 14:34
Mesfushori i njohur italian Andrea Pirlo mund të largohet nga Juventusi në fund të këtij edicioni, por për këtë duhet që “Zonja e Vjetër” të triumfojë në Champion League.

“Nëse arrijmë ta fitojmë Champions League, do të largohem nga Juventusi për të nisur një aventurë të re jashtë Italisë”, tha Pirlo.

E, për të arritur deri të ky sukses mesfushori Pilro, i cil vlerësohet si ndër më të mirët në botë, thotë se nuk është e pamundur, por duhet që Juventusi të tregojë forcën e vet dhe të tregohet i guximshëm.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.