Pires shpëton pa u lagur (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pires shpëton pa u lagur (VIDEO)

NULL NULL
15/05/2015
Shpejtësia e parashikimit dhe reagimit nuk është zbehur me kalimin e kohës, tek Robert Pires, siç tregon kjo video.

Opinionet e ekspertëve para ndeshjes Real Madrid – Juventus prodhuan një moment qesharak.

Analistët e beIN Sports çuditërisht ishin vendosur në diametrin e ujitëses së barit në Santiago Bernabeu.

I vetmi që i shpëtoi ujitëses ishte Robert Pires, ish mesfushor i Arsenalit, tash analistë për rrjetin beIN Sports.