23:50, 16 Qershor 2019

Ish-lojtari i Arsenalit, Robert Pires, i ka thënë bashkatdhetarit të tij francez, Paul Pogba, ta harrojë Real Madridin dhe të qëndrojë në Manchester United.

Është raportuar se Pogba do të shkojë në Old Trafford, por Pires beson se fituesi i Kupës Botërore ka punë të papërfunduara në klubin e tij të tanishëm, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Ata kanë investuar shumë në të, kështu që unë mendoj se është shumë e rëndësishme që ai të mbetet në Manchester United dhe ta ofrojë atë që ata e dinë se mund ta ofrojë”, ka thënë Pires.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë