Pique: Fotografitë janë të montuara - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pique: Fotografitë janë të montuara

NULL NULL
11/11/2015
Lojtarët e Barcelonës janë akuzuar për vandalizim të dhomave të zhveshjes në udhëtimin tek Getafe, pas fitores 2-0, por mbrojtësi i ka cilësuar të gjitha si të pavërteta.

Gerard Pique ka thënë se fotografitë që tregojnë vandalizmin e dhomave të zhveshjes në stadiumin e Getafes, pas fitores 2-0, janë të pavërteta.

Imazhet e dhomave të zhveshjes u shpërndanë menjëherë në internet, duke treguar vizatime të ndryshme dhe drejtuar gishtin kah lojtarët e Barcelonës.

Qendërmbrojtësi ka akuzuar rivalët për përpjekje për të lëshuar dezinformata për lojtarët katalan.