Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pique: Finalja, Barça – Real Madrid

NULL NULL
13.05.2015 09:38
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique shpreson në një përballje me Real Madridin në finalen e Champions League.

Ai ka thënë që dëshiron që sonte skuadra e Ancelotti-it të kualifikohet përball Juventusit.

“Do të ishte diçka historike. Por më e mira do të ishte të fitonim tripletën. Por nuk i dihet, çdo gjë mund të ndërroj në momentet e fundit”- tha, Pique.

Nëse do të ndodhte kjo, atëherë do të ishte hera e parë në histori të Champions League, që në finale do të kishim një përballje Barcelona-Real Madrid.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.