Pink thotë se beteja me COVID-19 ishte shume e vështirë

Pink thotë se beteja me COVID-19 ishte shume e vështirë

NULL NULL
5 days më parë

Pink ishte një nga të famshmet që u infektua me COVID-19 në fillim të pandemisë dhe në një intervistë të re, ka treguar se sa e vështirë ishte për të, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja 41-vjeçare dhe djali i saj, Jameson, u testuan pozitivisht në prill të vitit 2020, me vajzën e saj, Willow dhe burrin Carey Hart, të cilët shpëtuan pa u infektuar.

“Ishte me të vërtetë, me të vërtetë keq”, kujtoi Pink, duke pranuar se gjatë betejës, ajo në të vërtetë “rishkroi vullnetin e saj”.

Pink vazhdoi duke thënë se kishte një pikë ku ajo “mendoi se kishte mbaruar për ne. Unë telefonova shoqen time më të mirë dhe i thashë: ‘Thjesht kam nevojë që ti t’i tregosh Willow sa e doja atë”.

Duke folur për testamentin, ajo shtoi, “Si prind, ju mendoni,‘ Çfarë po lë për fëmijën tim…? Çfarë duhet t’u them atyre nëse kjo është hera e fundit që u iu them diçka?”.