Pink pa grim - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pink pa grim

NULL NULL
14/10/2015

Këngëtarja kontraverse Pink e cila njihet për pamjen e saj shumë ekstravagante është parë larg “petkut” të skenës në Los Angeles.

36 vjeçarja është fotografuar pa grim dhe me një palë xhinse dhe një bluzë të gjerë me kapele derisa dukej krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim atë, transmeton Klan Kosova.

Ajo ishte e shoqëruar nga qeni i saj.

pink 2

pink 1