Pink, mirënjohëse që është gjallë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pink, mirënjohëse që është gjallë

NULL NULL
28.03.2023 13:17

Këngëtarja Pink ka thënë se është falënderuese që është gjallë dhe shëndoshë e mirë.

Ajo dje e mori çmimin e ikonës në iHeartRadio Music Awards 2023 në Teatrin Dolby në Los Angeles.

“Faleminderit iHeartRadio për këtë moment. Është thënë se mrekullitë shpesh shoqërohen me ikona”.

“Zakonisht përpiqem të bëj shaka ose ta nënçmoj veten në këto momente, por dua të jem një mike më e mirë për veten sonte, kështu që do të doja të përpiqesha të them diçka të sinqertë”, ka thënë Pink.