Petrit Çarkaxhiu sjell këngën “Drenushë e trembur” (VIDEO)

Petrit Çarkaxhiu sjell këngën “Drenushë e trembur” (VIDEO)

NULL NULL
1 javë më parë

Këngëtari i njohur i zhanrit‘rock’, Petrit Çarkaxhiu, ka sjell për adhuruesit e tij projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Drenushë e trembur”, e cila është një baladë e zhanrit ‘rock’, njofton Klan Kosova

Teksti dhe muzika janë realizuar nga vet Petriti, i cili gjithashtu në klip shfaqet duke luajtur me kitarë.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Stamboll të Turqisë – vendi ku aktualisht edhe jeton këngëtari.