17:28, 25 Janar 2020

Sot rreth orës 16:30 ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën Prishtinë-Ferizaj, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur midis dy veturave.

“Aksidenti ka ndodhur në ora 16:30. Të përfshira janë dy vetura dhe lëndime kanë pësuar pesë persona”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë