Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përveç Messit, te Barcelona pritet të kthehet edhe Neymar

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 17.05.2023 17:05

Messi thuhet se është i hapur për një rikthim në Barcelonë, të cilët janë shumë të interesuar për të ri-nënshkruar ish-yllin e tyre. Megjithatë, duket se argjentinasi nuk është i vetmi sulmues i PSG-së që dëshiron të kthehet në Kataluni këtë verë.

Sipas Relevo, Neymar Junior dëshiron të kthehejt në Barcelonë, megjithëse për momentin, ai e kupton se është një ëndërr e pamundur për shkak të situatës së pasigurt financiare të klubit.

Neymar ishte mysafir i skuadrës së Barcelonës në festën e tyre për titullin kampion në La Liga të Spanjës.

Kanë qarkulluar shumë lajme se PSG po kërkon të shesë Neymarin gjatë kësaj vere. E nuk përjashtohet mundësia që edhe braziliani të kthehet tek Barça, pasi edhe në vitin 2019 ishte shumë pranë rikthimit tek klubi blaugran.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.