Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përveç lojës me djemtë, çfarë talenti tjetër ke?”, përgjigjet Alba (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 00:00

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba i është përgjigjur një pyetjeje tjetër pikante gjatë darkës së banorëve të nominuar.

“Çfarë talenti tjetër ke, përpos lojës me djem?”, ka qenë një pyetje drejtuar asaj.

“Di të luaj piano”, ka thënë Alba, pos tjerash.

Për ta dëgjuar përgjigjen e Albës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.