Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përse, të ka humbur kaq shumë vetëbesimi?”, përgjigjet Azemi (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:10

Darka e banorëve të nominuar ka vënë konkurrentët përballë pyetjeve të ndryshme.

“Përse, të ka humbur kaq shumë vetëbesimi?”, ka qenë pyetja tjetër drejtuar Azemit.

“Prej ditës së parë kam vetëbesim. Gjithmonë fjalët që i kam folë, kam qëndruar pas tyre, njëjtë edhe pas gabimeve. Ndoshta pse unë tërheqna, sepse kam nevoje me mëndu, e me relfektu”, ka thënë Azemi.

Mësoni më shumë detaje, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme