Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përqafom”, po vjen nga Gold AG dhe Meda (FOTO)

NULL NULL
18.09.2023 16:10
gold ag, meda

Dy artistët, Meda dhe Gold AG së shpejti do të sjellin një bashkëpunim.

Kështu ka bërë të ditur Gold AG përmes një postimi në Instagram, përcjell Klankosova.tv.

Ai ka bërë të ditur se kënga që titullohet “Përqafom”, do të publikohet me 20 shtator në orën 20:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.