Përqafime e ledhatime mes Donaldit dhe Beatrix në Big Brother (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përqafime e ledhatime mes Donaldit dhe Beatrix në Big Brother (VIDEO)

NULL NULL
29.11.2021 18:43

Donaldi dhe Beatrix mesa duket kanë një pëlqim për njëri-tjetrin.

Ata janë parë në Big Brother VIP, duke u përqafuar e ledhatuar, madje në disa momente, Donaldi sheh këngëtaren teksa ajo fle.

Nuk dihet nëse gjithçka mes tyre është thjesht një lojë, apo ka një pëlqim të vërtetë mes tyre, njofton Klankosova.tv.