Përpos me nënën, Stresi takohet edhe me Flori Mumajesin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përpos me nënën, Stresi takohet edhe me Flori Mumajesin (VIDEO)

NULL NULL
18.03.2023 00:15

Ashtu siç ju kishim paralajmëruar, artisti i famshëm shqiptar, Flori Mumajesi është shpallur në skenën e Klan Arena për ta surprizuar finalistin e Big Brother VIP Kosova, Stresin.

Flori, i cili në skenë ishte bashkë me rep artistin dhe nënën e tij, zonjën Shpresa Lushaj, ka treguar edhe një herë publikisht mbështetjen e tij mbi lojën e Stresit në BBVK.

E për të parë më shumë detaje rreth kësaj surprize madhështore të bërë nga “Vëllai i Madh”, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.