Përplasje në mes lojtarëve të Realit dhe Osasunas në tunel - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasje në mes lojtarëve të Realit dhe Osasunas në tunel

NULL NULL
06.05.2023 23:07

Pjesa e parë në mes Real Madridit dhe Osasunas nuk përfundoi edhe qetë, pasi sipas raportimeve thuhet se pati përplasje mes lojtarëve të dy ekipeve në tunel.

Sipas raportimeve kamera në ato momente është ndalur dhe nuk ka pamje se çfarë ka ndodhur.

Rezultati në pjesën e parë ishte në favor të Real Madridit, me epërsinë prej një goli. /Klankosova.tv.