Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasje mes Ganiut dhe Bucit, inkuadrohen në debat edhe banorë të tjerë (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:16

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Ganiu dhe Buci kanë vazhduar kunjat kundër njëri-tjetrit.

Krejt kjo si rezultat i zbulimit të lojës së Ganiut nga Buci, pasi ai i kishte prekur krevatet dhe jastëkët me qepë.

Por, çfarë debatuan dyshja më saktësisht, dhe kush tjetër ishte pjesë e bisedës, e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme