18:14, 17 Maj 2018

Është raportuar për shumë persona të plagosur pas përplasjes mes autobusit të shkollës dhe një kamioni në New Jersey, transmeton Klan Kosova.

Përplasja ka ndodhur në malin Olive që ndodhet rreth 50 milje në perëndim të qytetit të Nju Jorkut.

Policia e Shtetit të Nju Xhersiut ka shkruar në Twitter se po hetojnë për një aksident “të rëndë” të automjeteve motorike që përfshinin autobusin dhe kamionin.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë