Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasje e fortë ndërmjet Bucit dhe Gani Gërmisë (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 19:29
buci
buci

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Gani Gërmia kanë pasur një përplasje.

Përplasja e tyre ka qenë në lidhje me lojën brenda shtëpisë, përcjell Klankosova.tv.

“Ti e ke përdorë secilin banorë si karrem”, është shprehur Gani Gërmia, drejtuar Bucit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme