Përplasje e ashpër në shtëpinë e "Vëllait të Madh", Stresi e quan Artanin "lëpirës votash" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasje e ashpër në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Stresi e quan Artanin “lëpirës votash” (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 18:07

Debati i nxehtë në mes të dy konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Artanit dhe Stresit, ka shkuar goxha gjatë, ndërsa nuk munguan as thumbimet e njëpasnjëshme.

Kësisoj, në një prej përplasjeve, Stresi e ka quajtur Artanin “lëpirës votash”.

“Ti ke fituar poemën ‘lolipop’, ‘lëpirës votash’, t’i lëpihesh në tetëmbëdhjetë kënde të shtëpisë”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.