Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasja e Blerandos dhe Azemit, klipi që tregon në detaje se si nisi gjithçka (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:32

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonist, Blerandon dhe Azemin.

Brenda klipit shihet përplasja e tensionuar mes dyshes, e cila ka ndodhur tek pjesa e pishinës së shtëpisë.

Debati ka qenë i ashpër, dhe të njëjtin, mund ta ndiqni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.