Përplasen Stresi dhe Vivien, kjo është përgjigjja e Getinjos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasen Stresi dhe Vivien, kjo është përgjigjja e Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
13.01.2023 23:11

Në Prime-n e sontëm ka pasur debate të shumta mes banorëve, ku njëri ndër ta ka qenë edhe përplasja mes Vivien dhe Stresit.

Debati mes tyre ka filluar për një takim të para shumë vitesh mes tyre, përcjell Klankosova.tv.

Mirëpo, Getinjo është shprehur se nuk ka se pse të përfshihet në këtë diskutim.

“Unë nuk kam pse me hy në këtë muhabet, sepse unë kam qenë prezent kur është folur kjo temë në sy të të gjithëve”,  u shpreh Getinjo.