Përplasen Himena dhe Artani, nuk heziton të përfshihet as Xhuli (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasen Himena dhe Artani, nuk heziton të përfshihet as Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 22:14

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Himena pas rikthimit disa orësh në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, la të kuptohej se ishte goxha në formë për debate.

Kësisoj, Himena u përplas me Artanin, e më pas edhe me Xhulin, pasi kjo e fundit i doli në mbrojtje aktorit.

Por, gjithsesi, për ta kuptuar të tërë situatën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.