Përpjekja e dëshpëruar e peshkaqenit (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përpjekja e dëshpëruar e peshkaqenit (Video)

NULL NULL
09/08/2015

Ky është një moment i pështirë, kur një peshkaqen ishte therur për vdekje.

Ngjarja kishte ndodhur para një turme të madhe, e për ta shitur peshkaqenin në treg pastaj.

Në pamjet të cilat janë përshkruar të tmerrshme nga grupet e të drejtave të kafshëve, peshkaqeni është sulmuar brutalisht, me sharrë nga dy burra dhe dukej se bënte përpjekje të dëshpëruar për të marrë frymë përderisa nga trupi i tij derdhej sasi gjaku.]

Kështu kjo krijesë madhështore, edhe pas gjithë aktit barbar, u pa se goja e saj po lëvizte ende , përderisa kjo therje u dënua dhe u quajt shumë mizore, përcjellë Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=AevLTFDSjEE