Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përmirësohen raportet mes Bucit dhe Santianës – kjo e fundit e ushqen atë (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:10

Dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Santiana duket se i kanë përmirësuar raportet me njëri-tjetrin, pas ngjarjeve të fundit.

Madje, gjatë ditës së sotme, Santiana edhe e ka ushqyer Bucin, derisa po hante në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Për më tepër detaje, shuajeni kureshtjen përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.