Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përmbledhje nga tragjedia e sotme – 4-vjeçari u gjet i pajetë në Ibër-Lepenc (VIDEO)

NULL NULL
nga Arbëresha Fazliu 23.05.2023 20:25

Pas shumë orëve kërkimi pa ndalë, ekipet e kërkim-shpëtimit të FSK-së gjetën në Bukosh të Vushtrrisë në rrjedhën e kanalit të Hidrosistemit Ibër-Lepenc, trupin e pajetë të 4-vjeçarit Y.Sh i cili u raportua dje i zhdukur në Akrashticë të Vushtrrisë.

Sipas zëdhënësit të Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, dyshohet se 4-vjeçari ka rënë në kanal në Akrashticë dhe rrjedha e lumit e ka sjellë në Bukosh, ku edhe u gjet trupi i pajetë. /Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.