Përmbledhja: Trepça '89 - Drenica dhe Dukagjini - Malisheva - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përmbledhja: Trepça ’89 – Drenica dhe Dukagjini – Malisheva

NULL NULL
nga Emanuell Syla 06.05.2023 20:35

Dukagjini fitoi ndeshjen në minutat e fundit ndaj Malishevës, kurse fitore të lehtë arriti Trepça ’89 ndaj Drenicës në Mitrovicë.

Me tri pikët e reja, Dukagjini për momentin është ngjitur në vendin e katërt me 44 pikë, ndërsa Malisheva është në të shtatin me 39 pikë.

Trepça ’89 vazhdon të jetë në zonën e barazhit, kurse Drenica veçse ka rënë nga Superliga dhe është hera e parë në histori të këtij klubi.

Golat dhe detajet kryesore të këtyre dy ndeshjeve i gjeni të përmbledhura në videon më poshtë: