Përmbledhja e paraqitjes fantastike të Butler ndaj Celtics (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përmbledhja e paraqitjes fantastike të Butler ndaj Celtics (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.05.2023 08:20

Jimmy Butler po vazhdon me formë të mirë në NBA, duke kontribuar më së shumti në fitoret e ekipit të tij, Miami Heat.

Në ndeshjen e parë finale të Konferencës së Lindjes, 33 vjeçari ishte më i miri në fushë, duke shënuar 35 pikë, 5 kërcime dhe 7 asistime.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO