Përleshje në Mitrovicë, dy të lënduar (VIDEO)

Përleshje në Mitrovicë, dy të lënduar (VIDEO)

NULL NULL
2 years më parë

Një përleshje ka ndodhur në një lokal afër komunës në Mitrovicë.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Rreth orës 23:00 kemi pranuar informatën se ka ndodhur një përleshje në një nga kafiteritë afër komunës. Si pasojë e kësaj dy persona janë lënduar të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor. Dyshohet ka ndodhur një rrahje. Me rastin po merret Policia”-ka thënë Zahiti.

LAJMI I FUNDIT: Përleshje në një lokal afër komunës, dy të lënduar.Një përleshje ka ndodhur para pak minutash në njërin nga lokalet afër komunës në Mitrovicë, ndërkohë në vendin e ngjarjes janë parë policia si dhe ambulanca duke bartur të lënduarit.

Publiée par Zëri i Mitrovicës sur Dimanche 17 novembre 2019