Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përgjigja e Atdheut kur Arta e pyet rreth shërimit të plagës (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 17:03

Arta sot e ka pyetur Atdheun për plagën që e ka.

Atdheu i tha se është duke u shëruar shpejtë, dhe se nga nesër mundet edhe të pastrohet.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme