Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përgjaket Jennifer Lopez

NULL NULL
15.10.2015 09:50

Jennifer Lopez është shfaqur e përgjakur nëpër rrugët e New York-ut.

Por kjo pasi është duke xhiruar episodet e reja për serialin e NBC ku edhe është vendi kryesor i xhirimeve, transmeton Klan Kosova.

Ajo në këtë serial ka rolin e agjentes së policisë derisa për këtë rol edhe ka prerë flokët ndërsa është parë pothuajse vazhdimisht nëpër qytetin e New York-ut.

jennifer 2

jennifer 1

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.