Përfundon takimi Rama- Vuçiq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon takimi Rama- Vuçiq

NULL NULL
27/05/2015

Ka përfunduar takimi kokë më kokë i dy kryeministrave, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq, transmeton Klan Kosova.