14:11, 29 Qershor 2020

Sapo ka përfunduar takimi mes kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe kreut të NISMA-s, Fatmir Limaj.

Kryeministri i Shqipërisë, ka ardhur në Kosovë i shoqëruar edhe nga ministri i në detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ndërsa gjatë takimeve është shoqëruar edhe nga ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë