Përfundon takimi Islandë - Kosovë me rezultat 86:62

Përfundon takimi Islandë – Kosovë me rezultat 86:62

NULL NULL
2 muaj më parë

Ka përfunduar edhe pjesa e dytë e ndeshjes së basketbollit ndërmjet Islandës dhe Kosovës me rezultat 86:62.

Kjo përballje ishte e vlefshme për fazën para kualifikuese për botërorin 2023, njofton Klan Kosova.

Ndeshja është transmetuar ekskluzivisht në kanalin Art Sport 1 dhe Klan Kosova.

Kujtojmë se të enjten (26.11.2020), Kosova kë pësuar humbje edhe në ndeshjen ndaj Sllovakisë.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj ndeshje.

Përfundon takimi Sllovaki – Kosovë me rezultat 91:64

klankosova.tv